Často kladené otázky - ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY

Přeprava

Jaké způsoby přepravy jsou k dispozici?

Doprava zdarma od 100 € do 1 až 7 pracovních dnů. Běžná doprava je prostřednictvím DHL za 14,95 €.

Doprava zdarma od 100 € do 1 až 7 pracovních dnů. Běžná doprava je prostřednictvím DHL za 14,95 €.

Doprava zdarma od 80 CHF do 1 až 7 pracovních dnů. Obyčejné poštovné pro malé položky prostřednictvím A-Post a velké položky prostřednictvím B-Post. U objednávek v hodnotě do 30 CHF účtujeme u některých kategorií výrobků příplatek za minimální množství ve výši 4,20 CHF. Díky příplatku za minimální množství mohou naši zákazníci využívat nižší ceny za malé výrobky.

Sledovaná doprava do 1 až 7 pracovních dnů. Běžná doprava je prostřednictvím DHL za 25 €.

Obvykle do 1 až 7 pracovních dnů. Vzhledem ke zvláštním okolnostem spojeným s virem Corona může u dodavatelů dojít ke zpoždění dodávek až o 14 dní, ale snažíme se denně doplňovat naše zásoby a hledat s dodavateli rychlá řešení.

Platební informace

Pomocí Paypal, kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express a Twint.

Spolčili jsme se s našimi platebními partnery, včetně společností Paypal, Twint, Six, Stripe a Shopify, abychom integrovali nejbezpečnější platební řešení na trhu. 

Návrat na

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste se zakoupeným produktem spokojeni, můžete jej vrátit do čtrnácti kalendářních dnů od jeho obdržení a musíte to provést v Centru vrácení zboží.

Náklady vzniklé zrušením nebo vrácením objednávky (odchozí a zpětné poštovné atd.) nese zákazník.

Vrácení zboží nebude akceptováno u kolekcí OUTLET, SWIMWEAR a Toiletry.

Vrácení zboží bude akceptováno pouze v případě, že vrácené zboží bude v bezvadném stavu, označené a bude k němu přiložen doklad o vrácení.

Změna a výměna

Jedná se o vrácení a nový nákup. Za tímto účelem je třeba zaslat vrácený kus zboží, který chcete vyměnit, do naší provozovny a vyřídit nový nákup v požadované velikosti. Nová objednávka v požadované velikosti bude zpracována jako každá jiná běžná objednávka. Lhůta pro výměnu je čtrnáct kalendářních dnů od obdržení nákupu.

Navštivte portál pro výměnu a vrácení zboží